Vážení rodiče, v měsíci březnu (2.3. a 9.3.2021) budou probíhat individuální pohovory o prospívání vašich dětí. Prosíme, zapisujte se na třídách do tabulky na konkrétní čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.

AKCE ZRUŠENA, NOVÉ TERMÍNY BUDOU STANOVENY PO OTEVŘENÍ ŠKOLY

Ahoj Korálci,

moc nás mrzí, že se opět nějakou dobu neuvidíme. Pro ukrácení času vám budeme na webové stránky třídy dávat náměty na aktivity, které s pomocí rodičů určitě zvládnete. Budeme rády, když nám na oplátku vyfotíte a pošlete obrázek, jak se vám to povedlo.

Tento týden jsme si ve školce měli hrát Na školu. Většina z vás půjde po prázdninách do školy a už na jaře vás do ní rodiče zapíší. Zkusme si tedy nanečisto vyzkoušet, co by takový budoucí školák měl umět a znát ☺.

Začneme psaním – obtáhni cestičky jednotlivých zvířátek

Zkusíme počítat - vybarvi tolik bonbónů, kolik ukazuje číslce

Poznáš a pojmenuješ geometrické tvary? Vybarvíš stejné vždy jednou barvou (barvy určitě znáš)

A teď zkusíme čtení - přečti obrázky v řadě a řekni, který tam nepatří

S rodiči si můžeš zahrát naši oblíbenou hru: „Kalendář“, zazpívat písničku nebo přednést nějakou říkanku.

Až půjdete na procházku, zkus se úplně sám obléknout a zavázat si tkaničky

u bot. Zeptej se také rodičů na přesnou adresu tvého bydliště, to kdyby ses náhodou někde ztratil.

Když by bylo ošklivé počasí, nakresli nějaký veselý obrázek anebo si jen tak s rodiči či sourozenci hraj a povídej.

V každém případě se doma všichni opatrujte, užívejte si v klidu a ve zdraví společné chvíle.

Budeme čekat na vaše obrázky či zprávy na našem školkovém mailu.

Milen, Laďka a Evka

Mateřská škola Louny